Minikurzy

ŽIARLIVOSŤ
alebo „Vlastním ťa“, „Si mi dlžný“. Žiarlivosť, závisť, či vytváranie si neuskutočniteľných cieľov a ideálov je výborný  spôsob na ničenie seba samého. Tento kurz sa venuje odstráneniu blokov, kvoli ktorým sa stávame obeťami svojich vlastných negatívnych  a deštruktívnych myšlienok a navráteniu sebaúcty.

 

ALERGIE
Špeciálny kurz na odstránenie emocionálnych stresov, ktoré spôsobujú rôzne alergické reakcie, teda odmietanie  niekoho, alebo niečoho. Ak sa odblokuje emocionálny stres, telo môže začať s uzdravovaním.

 

ODPÚŠŤANIE
Každý má dostatok dôvodov odpustiť sám sebe. Dokým to neurobíme, nedokážeme žiť celým srdcom. Nenastal už  čas žiť naplno? Ak so mnou súhlasíte, prvým krokom k tomu je prijať veci okolo nás, seba i ostatných takých akí sú. Aby sme to dokázali , je treba odstrániť bloky z minulosti, ktoré nám v tom bránia.

 

ESP  – MIMOZMYSLOVÉ  VNÍMANIE
Odblokovanie uvedomenia si mimozmyslového vnímania umožní návrat poznania späť do našeho vedomia spolu s narastajúcim zmyslovým i mimozmyslovým uvedomením. Keď dôveruješ svojmu uvedomeniu, stále menej ťa znepokojuje to, či naplníš očakávania iných ľudí a to ti dáva slobodu vyjadriť sa vtipnejšie, s hlbším pochopením, zábavnejšie, uvoľnenejšie.

 

ZNEUŽITIE
Každý z nás bol zneužitý niekým iným. Každý z nás zneužíval iných. Každý z nás zneužíval sám seba. Zneužitie používame ako výhovorku na to, že sa nám v živote nedarí. Je čas s tým skončiť.

 

NESCHOPNOSŤ UČIŤ SA
Nezáleží na tom či sme presvedčení že naša „neschopnosť učiť  sa „ bola spôsobená bezcitnosťou iných, alebo našimi vlastnými pochybnosťami o sebe. Nezmyselne sa domnievame, že nemáme inú VOĽBU ako s tým žiť.
V skutočnosti  máme VOĽBU vždy, ak sme ochotní sa rozhodnúť. A čo naša  „neschopnosť učiť sa žiť“ ?

 

5 TIEL 
Fyzické, emocionálne, mentálne, esennciálne a X – faktor. Ako fungujú, kde sídlia, akou rečou hovoria , odblokovania na úrovni každého tela a  najnovšie vedecké poznatky sa dozviete na piatich minikurzoch , kde každému telu je venovaný jeden deň.

 

ČAKAJÚCE KILÁ
Aj vy máte na sebe kilá ktoré čakajú až im dovolíte odísť? Pečo ich stále máte , ako ste k nim prišli, že sa dajú vyzliecť ako staré šaty a čo pre to treba urobiť, zistíte na tomto minikurze pri dobrej zábave.

 

POPIERANIE
alebo „ Cesta NIKAM „. Popieranie určuje obmedzenia, hranice, za ktoré nemôžeme ísť. Vymedzuje slobodu a mení možné za nemožné. Popieranie vlastnej vnútornej hodnoty nás núti byť niekým iným, než v skutočnosti sme. A hoci si myslíme že práve toto nám zaručí, že budeme prijatí inými, účinok sa podobá neustálej zadĺženosti a pocitu neexistujúcej možnosti pozitívnej zmeny. Nájdite opäť Sebaúctu, Sebaocenenie a vlastnú Pravdu.

 

BAROMETER NA TELE
Minikurz, ktorý Vám dá prehľad o tom, ako ktoré miesto na tele súvisí s Barometrom správania a čo to pre nás znamená. Nejde o diagnostikovanie, iba o hlbší vhľad, aby sme vedeli prečítať, čo nám telo hovorí. Zaujímavý a objavný kurz, veľa informácií, málo odblokovaní.

 

NA ČO SA ZAMERIAVAME
„Dávaj si pozor na to, o čom rozmýšľaš, pretože sa ti to môže vyplniť.“ Je ťažké priznať, že všetko zlé, čo sa nám deje, deje sa preto, že sme sa tak zamerali. Všetko v našom živote je obrazom toho, čo je v nás. Zdraví ľudia rozprávajú o zdraví, vitamínoch, doplnkoch výživy, cvičeniach, o tom, ako si udržať zdravie. Chorý rozprávajú o chorobe a často vedia o nej viac ako lekári, lebo sa tak zamerali. Tento kurz môže byť veľkým jarným upratovaním, a navyše sa dozviete, čím si kazíte to, čo skutočne chcete a ako z toho von.

 

Podmienka pre účasť na minikurze je absolvovaný kurz Základný jednotný mozog.